O nás

Sme pneuservis v Komárne na ul. Roľníckej školy 872 v bývalom areáli Agrostavu. Výhodou priestorov pneuservisu je dobrá dostupnosť aj s nákladnými vozidlami, možnosť parkovania a hlavne príjemná čakáreň s možnosťou využitia WIFI siete zdarma.Pneuservis Tirepoint Vám ponúka rýchle a kvalitné pneuservisné služby, s možnosťou kúpy zimných, letných a celoročných pneumatík na osobné a úžitkové vozidlá. Ďalej Vám ponúkame pneumatiky pre nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje, nakladače, zemné stroje a vysokozdvižné vozíky. Bohatou ponukou hliníkových a plechových diskov a ďalšieho príslušenstva na úrovni cien e-shopu. Pneumatiky ktoré nedržíme skladom Vám vieme dodať po dohode do 24-48 hod.

Našim cieľom je poskytnúť pohodu a spokojnosť, ktorú zabezpečí ochotný  a skúsený personál pri Vašej návšteve. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na moderných strojoch zn. Corghi, ktoré sú pravidelne kalibrované. Používame overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.

“Odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb”, je naše motto,.

Sme členom skupiny Point S.

logo-point-s_web

Čo je to Point S?

Point S je celosvetová sieť pneuservisov. Má cez 2000 členov v 27 štátoch na troch kontinentoch (Európa, Ázia a Amerika). Vďaka tomu máte k dispozícií vyše 2500 predajných miest na svete, kde vám ponúkajú identickú kvalitu a profesionalitu služieb. Toto je základná ideológia sieťa Point S. V sieti Point S sa predáva ročne 16 milión pneumatík ročne.